Szkolenia


Ulepszane przeze mnie od 20 lat szkolenie dotyczące motywacji i inspiracji realizuję już tylko w formie przygotowanego z Edu-Akcją szkolenia składającego się z siedmiu godzin filmów i cyklicznych spotkań konsultacyjnych.

Podobnie jak szkolenie dotyczące Motywacji (https://www.edu-akcja.pl/motywacja/) szkolenie dotyczące profilaktyki i interwencji w obszarze profilaktyki przemocy i cyberprzemocy realizuję wyłącznie w ramach przygotowanego z Eduakcją programu.


Zainteresowane placówki i osoby indywidualnie zapraszam do zakupu szkolenia pod tym linkiem: https://www.edu-akcja.pl/przemoc/


Więcej informacji znajduje się tutaj: https://www.edu-akcja.pl/wp-content/uploads/2022/08/EduAkcja_Przemoc_i_cyberprzemoc.pdf


Obydwa szkolenia zawierają rozbudowane kompleksowe materiały video i tekstowe, testy wiedzy oraz są nastawione na metodykę. Placówki i osoby, które zakupiły szkolenie mają także możliwość uczestniczenia w spotkaniach konsultacyjnych online, gdzie na żywo są omawiane przypadki uczestników szkolenia oraz wprowadzane nowe rozwiązania, związane z aktualnymi problemami.

Moje miejsca w internecie

Google Scholar Jacek Pyїalski

Jacek Pyїalski